ÜRÜNLER
HAVA SOĞUTMALI CHILLER
KOMPRESÖR
Cihazlarımızda hermetik tip, yarı hermetik ve vidalı kompresörler kullanılmaktadır. Karter ısıtıcı ve koruyucu rölelere sahiptirler. Gaz sistemi titreşim alıcılar ile kırılmaya karşı muhafazalıdır. Sessiz ve emniyetli olarak uzun seneler hizmet verirler.

SOĞUTUCU (EVAPORATÖR)
Cihazlarımız İtalyan WTK Termokey marka Shell & Tube şeklinde olup soğutucuların dış yüzeyi uygun kalınlıkta izolasyonla izole edilmektedir.

KONDENSER
Friterm marka hava soğutmalı kondenser ; bakır boru ve alüminyum lamelli olarak talep edilmektedir.

FAN ve MOTORU
Cihazlarda Ziehl-Abegg ve Fransız FMW marka cihazlar kullanılmaktadır. Hava soğutmalı kondenserli cihazlarda soğutucu gazın yoğuşmasını sağlamak üzere motoru ile direkt akuple yüksek verimli aksi yal fan, cihaz üzerine monte edilmiştir.

ELEKTRİK KUMANDA PANOSU
Chiller cihazları tam otomatik çalışmasını sağlamak üzere cihaz üzerine konmuş olan pano yeterli miktarda kontaktör, termik, sigorta ve salter ile teçhiz edilmiştir.

ELEKTRONİK KONTROL SİSTEMİ
Cihazlarda Elektronik kontrol sistemi kullanılmaktadır. Bu sayede su giriş ve çıkıs sıcaklıkları, Kompresör ve pompasının çalısma zamanları ve sistemde oluşan arızalar ekranda görülebilmekte ve cihazın Optimum verimde çalısması sağlanmaktadır.

SOĞUK SU POMPASI
Cihaz ile tesis arasindaki su sirkülasyonunu saglayabilmek için konmustur. Tesisin basinç kayiplarina uygun olarak seçilmektedir.

SOĞUTMA DEVRESİ ELEMANLARI
Cihazin otomatik ve güvenli sekilde çalismasi için; drayer-filtre, gözetleme cami, termostatik genlesme valfi, solenoid valf, alçak-yüksek basinç presostadi, su akis kontrol otomatigi ve sogutma valflari konmustur.